My Cart
0.00
My Cart
0.00
Jak objednat

Internetový obchod Agrofyto.cz Vám nabízí produkty ze stejnojmenné ekofarmy. Produkty expedujeme jednou, výjimečně dvakrát do měsíce, vždy k určitému datu, které vidíte v záhlaví. Vaši objednávku si můžete v expedičních dnech vyzvednout osobně, nebo vám bude doručena za poplatek domů, pokud jste na závozové trase. Upozorňujeme zákazníky, že kamennou prodejnu nemáme a je vždy nutné si objednávat s předstihem.

1. Vyberte si z nabídky našich produktů

Maso pochází výhradně z naší ekofarmy Agrofyto. Dobytek je poražen v nedalekých Valašských Kloboukách a celý proces zrání i bourání pak probíhá v naší bourárně a zpracovně masa v Lidečku. Tímto si zajistíme, že máme celý proces pod dohledem. Po celou dobu až do porážky dbáme na pohodlí zvířat. Pečujeme o ně den co den po dobu pár let, dbáme také na to, aby se se zvířetem až do konce jednalo s úctou.

Mléčné produkty jsou taktéž výhradně z naší ekofarmy a neustále se snažíme s mlékem od našich kraviček kouzlit a vytvářet nové produkty.

2. Objednejte si produkt

Objednejte si naše mléčné i masné produkty s předstihem. Vzhledem k tomu, že porážíme pouze výhradně dobytek z naší farmy je množství masa omezeno, proto neváhejte s objednávkou. Mléčné produkty jsou prozatím podmíněny objednávkou masa. Není výjimkou, že produkty objednáte s měsíčním předstihem. Nemusíte se bát, že zapomenete, v expedičním týdnu se vám připomeneme a domluvíme se na předání.

3. V expedičním týdnu se Vám připomeneme

V expedičním týdnu vám do schránky přistane email s upozorněním, že tento týden expedujeme hovězí maso z naší ekofarmy.

4. Den předem Vás zkontaktuje náš zaměstanenc a dohodne se s Vámi na termínu a čase předání.

5. V den rozvozu s Vámi komunikuje náš řidič. Maso rozvážíme chlazeným vozem po závozových trasách.

6. Platit můžete pouze hotově.