Provozovatel

Provozovatelem webu www.agrofyto.cz je společnost Agrofyto, spol. s r.o., Lidečko 486, Horní Lideč 756 12. Společnost Agrofyto, spol. s r.o. je zapsána v obchodním rejstříku vedeného u KS v Ostravě pod spisovou značkou 12838 v oddílu C. IČ 61945978, DIČ CZ 61945978.

Bankovní spojení

Číslo účtu: 756909724/0600

Kontakt

V případě potřeby nás můžete kontaktovat na email maso@zfarmy.cz nebo na tel +420 774 545 916.

Termín a způsob dodání

Produkty expedujeme pouze jednou, výjimečně dvakrát do měsíce. Vaše objednávka bude připravena vždy k určitému datu k měsíci, které uvidíte v záhlaví vaší objednávky.

V expedičním týdnu vám přijde informační email, který vám připomene vaši objednávku. Následně vás den předem telefonicky zkontaktuje náš zaměstnanec, který se s Vámi domluví na termínu a čase předání. V den rozvozu pak s vámi komunikuje náš řidič.

Zrušení objednávky

Pokud se z jakéhokoli důvodu rozhodnete stornovat objednávku, stačí nám, co možná nejdříve, napsat email nebo zatelefonovat. Nejpozději tak učiňte v expedičním týdnu, abychom produktům našli dalšího majitele. Vzhledem k tomu, že naše maso a mléčné produkty jsou potravina, nemáte právo odstoupit od kupní smlouvy po jeho převzetí.

Ochrana osobních údajů

S Vašimi osobními údaji nakládáme podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Používáme je jen pro vyřízení vašich objednávek nebo dalších požadavků (např. pokud jste se přihlásili k odběru novinek) a nikdy je neposkytneme nikomu, kdo se nepodílí na zajištění služby. Jestliže si nepřejete, abychom vaše údaje po vyřízení objednávky uchovávali, napište nám a my je vymažeme.

Reklamace

V případě nespokojenosti s objednávkou nám urychleně zavolejte a pokusíme se najít řešení. Maso od Vás nemůžeme vzít zpět kvůli hygienickým požadavkům, ale vždy se najde řešení.

Platba a cena

Byť jsou naši řezníci velmi šikovní a zruční, může se stát, že se požadovaná hmotnost může lišit +/- 15 %. V tomhle ohledu si velmi vážíme vaší shovívavosti. Cena produktů je platná ode dne, kdy ji vyvěsíme na internet. Dočasnou změnu ceny (např. při zvláštních nabídkách) časově vymezíme a její trvání bude jasně vyznačeno u příslušného produktu.

Naše zboží je možné platit pouze v hotovosti.

Doprava

Zboží dovážíme pouze na území České republiky. Zájemci z blízkého Slovenska si mohou objednávku vyzvednout pouze osobně nebo po dohodě na rozvozové trase.

Doplňující informace

Náklady, které vám vzniknou při použití komunikačních prostředků na dálku (internetové a telefonní spojení) se neliší od základní sazby Vašeho poskytovatele či operátora a hradíte si je sami.
Obchodní podmínky jsou platné od 1.11. 2017 a vyhrazujeme si právo je kdykoli změnit.

Upozornění: Zboží je možné si vyzvednout/doručit pouze v uvedených expedičních dnech z důvodu expirace zboží.