Specializujeme se na chov mléčného plemene Holštýn. Naše zvířata mají nepřetržitou možnost volného pohybu. V létě si pochutnávají na pastvě,  v zimě si pak vychutnávají voňavé luční seno, chutnou senáž a oblíbenou kukuřici. Dojnicím nejsou preventivně podávána antibiotika ani hormony. Tím je zajištěno, že tyto látky nepřechází do mléka.

Pohyb na čerstvém vzduchu, zdravá krmiva, preventivní vyloučení antibiotik a hormonů, to jsou faktory, které mají pozitivní vliv na kvalitu mléka.

Naše BIO mléko bylo certifikováno v roce 2006 a je prodáváno do mlékárny Valašské Meziříčí. Následně je biomléko šetrně zpracováno pod přísným dohledem, za takových podmínek, aby si i nadále zachovalo certifikaci BIO.

Od podzimu 2017 si část své produkce zpracováváme sami ve své mini mlékárně. Vyrábíme čerstvý sýr, tvaroh, tvarohové pomazánky a pasterizované BIO mléko, které si můžete zakoupit v našem eshopu. Přestože jsou mléčné výrobky vyrobeny z našeho biomléka, prozatím nenesou označení bioproduktů. Certifikaci musí teprve podstoupit.